אופני כביש

התמדה, עבודה קשה, ריכוז ותשוקה. רכיבה על אופניים היא הקרבה אמיתית וכל ספורטאי בתחום זה מתחרה לא רק נגד תנאים קשים ומתח אלא גם נגד שעות רבות על האוכף, בתנאי מזג אויר משתנים. זו היא גם הסיבה ש Rudy Project עיצבה ויצרה סדרה של משקפיים שיתאימו בצורה מדוייקת לצרכיהם של אלו המתמודדים עם תחרויות המותחות את גבול הסיבולת.

Rudy Project משתפת פעולה עם רוכבי אופניים מקצועיים כבר למעלה מ 25 שנים, כמו איבן באסו ווינצ'נזו ניבאלי, מקשיבה לצרכיהם ויוצרת לצרכים אלו את המוצרים הטובים ביותר.

משקפי Rudy Project מציעים לרוכבי האופניים את התכונות הבאות:

  • הגנה מפני מכות ונפילות תודות למערכת Safety Project™;
  • התאמה מושלמת למבנה הפנים והראש תודות לתכנון ועיצוב ארגונומי באמצעות גשרי אף מתכווננים ומוטות מתכוונים;
  • העדשות אינן צוברות אידוי תודות למערכות Air System, Air Channel ו- Vent Controller;
  • ראיה אופטימלית בכל תנאי האור ותנאי מזג האויר תודות למערכת החלפת העדשות (Interchangeable Lenses System), Quick Change™ ו- Flip Change™ וטכנולוגיות עדשות שונות כגון: Laser, Multilaser, Photochromatic וסוגי עדשות נוספים ;
  • קל משקל תודות לחומרים מהן עשויות המסגרות כגון: Kynetium™, Grilamid®, קרבון או טיטניום;
  • הגנה מפני רוח, אבק ומכות כתוצאה מנפילות תודות לטכנולוגיית העדשות ImpactX™, המעניקה אחריות מפני שבר לכל החיים.

עבור כל הספורטאים אשר זקוקים לתיקוני ראייה למיניהם, Rudy Project תיכננה ומציעה מגוון של פתרונות אופטיים על מגוון דגמי משקפיים.

את אותן איכויות בטיחות, טכנולוגיה ועיצוב תוכלו למצוא בקסדות הרכיבה של Rudy Project ובציוד נלווה נוסף. קסדות הרכיבה של Rudy Project הן קלות ונוחות במיוחד ולצד זה מציעות גם איוורור יוצא דופן.