ינואר 05, 2022

רודי פרוגקט מציגה Ride To Zeroאנו ברודי מרגישים מחויבים לשמור על העולם שלנו ולייצר סביבה מאוזנת ובריאה. המטרה שלנו היא לצמצם כמה שניתן את ההשפעה הסביבתית הנוצרת באופן טבעי כחלק מתהליכי הייצור.
המטרה: קיימות - הפחתת טביעת הרגל האקולוגית שלנו כחברה.
הדרך: אנו בוחנים כל חלק בשרשרת הייצור על מנת להבטיח שכך יקרה. החל מתהליכי העיצוב, חומרי הגלם, הייצור, האריזות ואף תהליכים ארגוניים.כחברה הפועלת בתחום כבר מעל ל-30 שנה, ספורט הוא ב-DNA שלנו. אנו מאמינים שאורח חיים בריא המשלב פעילות ספורטיבית באופן קבוע, תורם משמעותית לבריאות המנטלית והפיזית.
מוטיבציה להשתפר, הצבת יעדים חדשים והתגברות על מחסומים ופחדים בעולם הספורט, מובילה ישירות לשיפור וחיזוק התודעה ותחושת ההגשמה והערך העצמי שלנו כבני אדם.

RIDETOZERO#


דרכים בהם אנו משלבים את החזון  • פיתוח מוצרים חדשניים בעלי ערך מוסף

  • שימוש בחומרים אורגניים/ מתכלים/ממוחזרים

  • שימוש באנרגיה סולארית

  • תרומה לשימור יערות הגשם

  • סביבת עבודה בריאה

  • מציאת פתרונות מחזור

  • ייצור מוצרים עמידים לאורך זמן המשמשים את הלקוחות שלנו שנים רבות ובעלי מנגנונים הניתנים להחלפה

  • עיצוב על זמני. הדגמים שלנו תמיד רלוונטיים


 FROM CASTOR BEANS TO  SUSTAINABLE SPORT EYEWEAR


®Rilsan Clear
רילסן - פולימר ממקור אורגני חומר מתכלה ממקור טבעי ומתחדש שפותח על-ידי חברת Arkema
תהליך הפקת החומר :
ליקוט פולי קיקיון (beans castor)
טחינת הפולים לשמן
זיקוק השמן עד לקבלת החומר הגולמי, הפולימר


קבלת התוצר :
חומר אורגני ביולוגי נטול BPA


ייצור משקפייםSUSTAINABLE PERFORMANCE


 

יעילות, איכות ומקצועיות. אלו חלק מן היעדים שרודי פרוג'קט שמה לעצמה לאורך השנים.
מטרות אלו שגובשו במחשבה רבה באות לידי ביטוי לא רק בחזון שלנו, אלא גם בהתנהלות השוטפת כחלק ממערך החברה בתחומים השונים. בתחום הפיתוח, הביצוע והייצור. השנה החברה מתרכזת במיוחד בתחום הקיימות.
#חשוב לנו לפתח מוצרים חדשניים בעלי ערך מוסף.
#חשוב לנו לייצר את המשקפיים באיטליה בסביבת עבודה מכבדת ובריאה.
#חשוב לנו שהמוצר יהיה מדויק ואיכותי עבור הלקוחות שלנו.

MAXIMUM DURABILITY


כל מוצרי רודי פרוג'קט עומדים בתקנים מחמירים ומראש מיוצרים כך שיהיו עמידים במיוחד. אנו בוחנים את החומרים החדישים ביותר והמתקדמים ביותר, שאנו בוחרים במטרה לספק מוצר איכותי.
חומרים אשר יאריכו את חיי המוצר על מנת שישרת את הלקוחות שלנו במשך זמן רב. החומרים עוברים בחינות ובדיקות, במטרה לעמוד בתנאים קיצוניים ושונים כמו גם בחום, קור, זיעה וכדומה.

חשוב לנו לתת מענה מתמשך עבור הלקוחות שלנו ולהאריך את חיי המוצר ככל שניתן.

SUPERIOR VERSATILITY

רב-תכליתיות היא תכונה ייחודית במשקפיים של רודי פרוג'קט. הודות לביצועים ולטכנולוגיות מתקדמות, כל משקפי השמש שלנו מתאימים באופן מושלם לסוגים שונים של שימושים.
רכיבה, ריצה, טניס, נהיגה, ספורט ימי ועוד.

חשוב לנו לייצר פתרונות עבור כל אחד, לכל מטרה ולמגוון רחב של שימושים.

LONG TIME ASSISTANCE

מאז ותמיד היה לנו חשוב לתת מענה מתמשך עבור הלקוחות שלנו ולהאריך את חיי המוצר כמה שניתן. אחת הדרכים לעשות זאת, היא הבחירה שלנו לייצור חלקי חילוף באופן שיאפשר החלפה קלה, נוחה וזריזה. שירות הלקוחות של רודי פרוג'קט יסייע לך לאורך כל חיי המוצר שלך ויספק תמיכה וחלקי חילוף גם אם הפריט שלך ירד מפס הייצור .


בדרך זו תוכל לתקן או לרענן ואף לחדש את הרודי שלך זמן רב ככל האפשר.כל המוצרים של רודי פרוג'קט כוללים אריזות בנות קיימא חדשות שנוצרו מחומרים ממוחזרים/בשימוש חוזר על מנת למזער את ההשפעה הסביבתית של קופסאות, שקיות ומשקפיים. נרתיק המשקפיים החדש מיוצר מחומר בשימוש חוזר מפסולת ייצור המשקפיים.

חשוב לנו לייצר פתרונות במחשבה רחבה, הלוקחת בחשבון את הסביבה ולייעל את האריזות כמו גם את המוצר הסופי.

RIDE -TO -ZERO

אנו ברודי פרוג'קט התחלנו לקדם יוזמות לצמצום טביעת הרגל הפחמנית שלנו. פיתחנו ויישמנו תכנית לצמצום ייצור פסולת ולהגדלה מתמדת של תהליכיהמחזור בחברה, בהתאם לתקנות האיחוד האירופאי. אנו משתמשים באנרגיה סולארית הודות לפאנלים על גגות מחסני
החברה. אנו רשומים לפלטפורמה המקוונת Treedom , דרכה נטענו עצים ביערות באפריקה.

כל התהליכים שאנו מוציאים לפועל הם מתוך אמונה בדרך שמטרתה מחשבה תמידית על הסביבה. מחשבה שיש תמיד שרשרת פעולות שניתן לעשות אותה בצורה יעילה ונקייה יותר.