ינואר 13, 2020
צילום: רועי קאשי

חברת RUDY PROJECT תאמץ את יובל שמלא, מטפס מקצועי וזוכה העונה הראשונה של "נינג'ה ישראל"

רודי פרוג'קט ישראל מאמצת את יובל שמלא ותומכת בו בשנה קריטית זו, שנה בה מטרתו של יובל להשיג קריטריון אולימפי למשחקי טוקיו 2020. זוהי שנה אינטנסיבית ליובל, עמוסת אימונים ותחרויות ברחבי העולם.

אור ענר מרודי פרוג'קט ישראל: "ראינו את יובל טורף את מסלולי הנינג'ה עם משקפי ראייה והיה לנו ברור שעם משקפי רודי פרוג'קט המשימה שלו תהיה נוחה יותר, מתוך מחשבה זו נוצר הקשר עם יובל. במשך שנים אנו תומכים בספורטאים בעיקר בענפי הליבה של רודי כמו ריצה, אופניים וטריאתלון, ושמחים להתפתח לתחומי ספורט נוספים. יובל, מעבר להיותו מטפס מצטיין ונינג'ה אמיתי, הוא גם בן אדם ערכי, צנוע ועם חיוך כובש. אנחנו מקווים שהחסות שלנו תשפר את הסיכוי של יובל להגיע לאולימפיאדה.

המוטו של רודי הוא Elevate Your Performance  ואנחנו מאמינים שהחסות והמשקפיים שלנו אכן יעזרו ליובל לטפס לגבהים חדשים ולהישגים נוספים."

יובל שמלא: "זה באמת מרגש להצטרף למשפחת רודי פרוג'קט!

אני התחלתי עם הטיפוס בגיל 12, ואת האמת שבאותה השנה גיליתי שאני צריך להרכיב משקפיים, השילוב לא היה פשוט בשבילי. אחת השאלות ששואלים אותי הכי הרבה היא "איך המשקפיים לא נופלים" וכולם מופתעים לשמוע את התשובה שהם כן נופלים. המשקפיים הרגילים שהיו לי בעבר נפלו לי אין ספור פעמים כשהייתי על קירות או על צוקים גבוהים.  גם במסלולים בנינג'ה קצת שיחקתי עם המזל וידעתי שיש סיכוי שהמשקפים יפלו למים, ושאני מיד אחריהם חחח.

אני מאוד שמח ששנת 2020 עומדת להראות אחרת, משקפי הראיה הספורטיביים של רודי פרוג'קט עומדים  ללוות אותי בכל דבר שאעשה, בכל אימון ובכל תחרות."