עדשות ראיה

לרודי פרוג'קט יש מגוון אפשרויות ופתרונות למרכיבי משקפי ראיה:

logo_rxinsert

קליפון פנימי– הקליפון מותאם בצורה פשוטה בתוך המסגרת של משקפי השמש ובו מרכיבים עדשות ראיה,  היתרון הגדול זה האפשרות להחליף את עדשות השמש המקוריות לסוגים שונים לפי שימוש או כאשר העדשות נשרטות (למשל עדשות כהות ליומיום, עדשות בהירות לספורט בלילה וכו').

ניתן להתאים קליפון למבחר רב של דגמים. את כל סוגי הקליפונים והדגמים להם מתאימים ניתן לראות כאן .

logo_rxdirect

דיירקט– בחלק מהמשקפיים ניתן לייצר עדשות ראיה מותאמות אישית, העדשות מתאימות גם למסגרות קמורות ומחליפות את העדשות המקוריות. העדשות יכולות להיות כהות, שקופות, מתכהות או פולורייזד. זהו פתרון אלגנטי ונוח שמתאים גם למולטיפוקל.

עיניות מסוג DOCK- בדגמים Rydon, Stratofly, Fotonyk ניתן להחליף את עדשות השמש בעיניות המותקנות ישירות במסגרת ובהן מרכיבים עדשות ראיה. את עדשות הראיה אפשר לעשות שקופות, כהות, מתכהות או פולורייזד בהתאם לצורך, בעדשות למרחק או מולטיפוקל. מי שמרכיב עדשות מגע יוכל להחליף בקלות את הDOCK עם עדשות השמש שמגיעות עם המשקפיים.

 

logo_flipup

פליפ-אפ– בדגמים Perception, Exception, Impulse יש שילוב של עדשות ראיה ושמש שניתן להרים וגם להסיר ולמעשה להישאר עם משקף ראיה בלבד. פתרון זה מתאים גם למספרים גבוהים ולמולטיפוקל

 logo_rxophtalmic  משקפי ראיה– לרודי מבחר דגמים של משקפי ראיה בעיצוב ספורטיבי ואלגנטי, ביניהם Maya, DNA, Spyllo, Impulse ו- Intuition.

* שימו לב- הקליפון הפנימי מורכב בתוך המשקפיים כשהוא משיק בצידו החיצוני לעדשות השמש, באזור ההשקה עלולות להיווצר שריטות בעדשות השמש בחלק הפנימי מחוץ לטווח הראיה. שריטות אלו אינן פוגעות בראיה ואינן באחריות. לשאלות צרו קשר עם שרות לקוחות.

* בכל שאלה לגבי התאמה של משקפי ראיה יש להתייעץ עם שרות הלקוחות שלנו או עם אופטומטריסט שמכיר את המוצרים. 09-8997929