ביטולים והחזרות

ביטול רכישה והחזרת מוצרים שנרכשו באתר

על רכישות שהתבצעו באתר היבואן – rudyproject.co.il ניתן לבטל עסקה כפי שמופיע תחת סעיף  "ביטול הרכישה"  בתנאי השימוש באתר (בהתאם לחוק הגנת הצרכן, התשמ"א- 1981). בסעיף "תנאי השימוש" מופיע המידע המלא על ביטול רכישה.

תמצית הוראות הביטול

ביטול יתבצע תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר ורק לאחר החזרת המוצר שנרכש. המוצר חייב להיות חדש באריזתו המקורית ושלא נעשה בו כל שימוש. לא ניתן לבטל עסקה של מוצר מותאם אישית כמו עדשות ראיה, לא יינתן זיכוי על בדיקות ראיה שנעשו בסניפי היבואן, לא יינתן זיכוי למוצר שהוזמן במיוחד עבור הלקוח. יתקבלו לזיכוי מוצרים שנרכשו באתר ובחנויות היבואן בלבד! החברה רשאית לדרוש דמי ביטול של 5% או 100 שח מערך המוצר שנרכש (הנמוך מביניהם) ולא יזוכו עלויות המשלוח.

הנחיות להחזרת מוצר לזיכוי

  • החזרה פיזית
  • ניתן להחזיר מוצרים בכל אחת מחנויות היבואן (תל אביב, אבן יהודה, יקנעם). במידת האפשר נבצע זיכוי כספי במקום, כאשר לא ניתן לזכות את כרטיס האשראי נבצע העברה בנקאית תוך 5 ימי עסקים. זיכוי רכישה שבוצעה בפייפאל הזיכוי יתבצע ישירות לחשבון הפייפאל בו בוצע התשלום (עשוי לקחת עד 3 ימי עסקים).
  • משלוח המוצר
  • יש להודיע לנו טלפונית או במייל על שליחת מוצר להחזרה – 09-8997929 , [email protected]
  • אפשר לשלוח את המוצר בדואר רשום, שירות שליחים או בכל שיטת משלוח עם מעקב ואחריות. משלוח לכבוד: פוראקטיב בע"מ- רודי פרוג'קט, השלום 8 כפר נטר מיקוד 4059300, טל' 09-8997929. עלות המשלוח על חשבון השולח, אנו לא נושאים באחריות על המשלוח וזמני החלוקה. שימו לב לרשום בחבילה את הפרטים שלכם ליצירת קשר!