אחריות

למשקפי Rudy Project אחריות יצרן על פגם בחומרים ושמקורו בייצור בלבד.

במסגרת האחריות Rudy Project תחליף או תתקן את הפגם על פי שיקול דעתה כנגד הצגת חשבונית הקניה ותעודת האחריות. לכל נזק שאינו נכלל באחריות ו/או כאשר תקופת האחריות פגה יש לשלם בעבור התיקון. על מנת לתת תוקף לתעודת האחריות יש להציג חשבונית קניה ממוכר Rudy Project מורשה בלבד. האחריות אינה חלה על שריטות בעדשות, נזקים שנגרמו על ידי שימוש לא נכון, תחזוקה לקויה, בלאי משימוש, תאונה או אובדן של המוצר. כמו כן לא תינתן אחריות למשקפיים שאינם מתוחזקים ומטופלים כראוי, או שנחשפו לחומרים כימיים כלשהם. Rudy Project לא תישא בשום אופן באחריות לשלם כל פיצוי בעבור נזקים עקיפים או מיוחדים מכל סוג שהוא.

לצורך קבלת שרות בתקופת האחריות יש לפנות לחנות בה נקנה המוצר. במידה ולא ניתן להשיג את השרות הנדרש בחנות בה נקנה המוצר יש לפנות לפוראקטיב בע"מ- המשווקת הבלעדית של Rudy Project בישראל. לארוז בזהירות את המשקפיים (אם אפשר באריזה מקורית) על מנת לשמור עליהם בזמן ההובלה, ולשלוח את החבילה בצורה הנוחה לכם המבטיחה איתור החבילה במקרה של אובדן, Rudy Project לא תישא בהוצאות משלוח זה. Rudy Project לא תהיה בשום אופן אחראית לנזקים הקשורים באריזה לא תקינה ובמשלוח. יש לצרף תעודת אחריות וחשבונית קניה הכוללת את כל פרטי הרכישה. במהלך תקופת האחריות ובמידה והפגם הינו בחומרים או בייצור, יוחלף החלק הפגום תוך תקופה קצרה.

לתשומת לבכם: האחריות הינה לתקופה של שנה מיום הרכישה, ובתוקף אך ורק כנגד חשבונית קניה של משווק מורשה ותעודת אחריות מלאה וחתומה.

לא יהיה תוקף לאחריות היצרן במידה והמשקפיים לא נקנו אצל משווק מורשה של Rudy Project.

לצורך קבלת אחריות למוצרים שלא נקנו בארץ יש לשלוח אלינו את המוצר עם פרטי הרכישה ואנחנו נברר מול החברה באיטליה אם האחריות תקפה וחלה על המוצר.

לברורים ושאלות ניתן לפנות לפוראקטיב בע"מ, רחוב השלום 8 כפר נטר 40593. טל' 09-8997929 או במייל [email protected]